KAMERA ARKASI - EMRE OGAN PHOTOGRAPHY - STREETPHOTO BLOG - BIO - CONTACT
Kişiye Özel Fotograf Dersleri ve Atölyeler

Emre Ogan ile Temel ve ileri fotograf, Stok Fotografçılığı, Stüdyo Fotografçılığı, Sokak Fotografçılığı,Adobe Lightroom eğitimi, Fotograf okuma ve kritik gibi çeşitli fotografçılık konularında bire bir dikkatiniz dağılmadan uygulamalı olarak stüdyo da veya stüdyo dışında öğrenebilirsiniz.Eğitimler aynı gün içinde tamamlanmaktadır.

 

 

Kişiye Özel
Stok Fotograf Dersi

Digital makinanız var mı? Kameranızla para kazanmak istermisiniz? Stok Fotografçılığı nasıl çalışıyor merak ediyormusunuz?

Stokfoto giriş, RF ve RM, Microstok , Gerekli minimum ekipman,Stok örnekler, Home ofis-Home studyo, Konu seçimi, Portfolio oluşturma, Fotograf adedi ve devamlılığı, Yardımcı programlar, Yollanacak fotograflarda gerekli teknik standartlar, Keyword lar, Onay-red, Istockphoto koleksiyonlar, Istockalypse, Editorial fotograf

Tabiki Püf noktalar ve Merak ettikleriniz.

iStockphoto portfolio

İrtibat


Kişiye Özel
Temel Fotograf Dersi

Teoriyi Pratiğe Çevirin!

Internet ortamında rahatlıkla bulabileceğiniz fotograf tarihi,makina çeşitleri gibi konularla vakit dolduracağımıza temel öğeleri öğrenip aynı gün bilinçli fotograf çekmeye başlayacağınız hızlandırılmış bir kurs.

İrtibat


Stüdyo Fotografçılığı

Işığı Profesyoneller gibi Kullanmak Isteyenler, Kendi Ürünümü Kendim Çekmek Istiyorum Diyenler!

Gün ışığından başlayıp stüdyo da kullanılan ışık çeşitlerine,paraflaşlar,sıcak ve sürekli ışıklar,colormetre,flaşmetre,ışık ve stüdyo aksesuarları,vs.Tabii ki stüdyoda örnek çekimler yaparak.

İrtibat


Portfolyo
Değerlendirme ve Eleştrisi

Paylaşım Sitelerinde Devamlı Karşılastığınız
Harika,Enfes,Çok Başarılı,
Çok Etkileyici,Süper,Özellikle Işık Kullanımı..….
Övgüleri Sizin İçin Yeterli mi?

Fotograflarınız hakkında dürüst bir değerlendirme almak için paylaşım sitelerine yolladığınızda çoğunlukla fotograflarınızın harika,mükemmel veya ender de olsa kötü olduğunu okursunuz.Belki de gerçekten daha iyi nasıl olabileceğini bilmelerine rağmen yazmadıklarını hissedersiniz.

Portfolyo değerlendirme ve eleştri oturumu, fotografları hakkında artısı ve eksisiyle dürüst bir eleştri isteyenler için.

Bir saatlik bu değerlendirme için istediğiniz kadar fotografınızı stüdyomuza getirebilirsiniz.
Işık kullanımı,pozlama,kompozisyon,digital işleme,
konu seçimi veya sizin fotografçılığınızı geliştirmek için istediğiniz baska bir seyi tartişabiliriz.

Isterseniz Internet uzerinden 20 adet fotografınızı bize yollayabilir her fotografınız için detaylı eleştriyi e-posta ile aynı bedel karşılığında alabilirsiniz.Detaylar için irtibata geçebilirsiniz.

İrtibat


Kişiye Özel
Adobe Lightroom Eğitimi

Photoshop varken LIGHTROOM da neymiş diyen amatör ve profesyonel Fotografcılar

Aynı gün içerisinde ortalama 4-5 saatlik bir eğitimle siz de Lightroom kullanıcısı olun.

İrtibat


Kişiye Özel
Sokak Fotografçılığı

Sokak Fotografçılığı,
Fotografçılığın Çıkış Noktasıdır Diyenler!

Sizin istediğiniz bir bölgede,hızlı düşünüp çabuk karar verip ve ayni zamanda da doğru ayarları uygulayarak fotograf çekmeyi,sokak fotografçılığının püf noktalarını oğrenebileceğiniz ve daha sonra çekilen fotografların lightroom da yorumlanacağı bir kurs.

İrtibatEmre Ogan Photography. All Rights Reserved.

View My Street Photography Blog